Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach


 • Statystyki

  • Odwiedziny: 17814
  • Do końca roku: 26 dni
  • Do wakacji: 201 dni

 • Kalendarium

  Niedziela, 2021-12-05

  Imieniny: Kryspiny, Norberta

Konkurs "TopMaths"

Uwaga, uwaga!

Dnia 29.04.2021 roku rozpocznie się bardzo długo oczekiwane wydarzenie – ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths”!

 Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” kierowany jest do wszystkich miłośników matematyki, którzy chcą stawić czoła zadaniom, które odnoszą się do wspomnianej dziedziny naukowej. Adresowany jest on do uczniów z terenu całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

 

1. Konkurs „TopMaths” zostanie rozegrany online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

2. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on rozegrany w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.
3. Pytania, z jakimi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom konkursu są zgodne z najnowszą podstawą programową. Zostały one przygotowane przez nauczycieli matematyki, w związku z tym ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas VIII i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się pytania nawiązujące do zakresu materiału występującego na maturze podstawowej, a także rozszerzonej).
 4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” można znaleźć pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths
  

„TopMaths” to wyjątkowa zabawa matematyczna, umożliwiająca rywalizację z innymi. To również szansa, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”.

Niniejszym pragniemy zaprosić do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym bezprecedensowym wydarzeniu.